Melek ve Şeytan

book_age12+
1.4K
FOLLOW
4.6K
READ
forced
mafia
like

-Beni nereye götürüyorsunuz? Bırak! Bu kanunen suçtur! - Ama bu adamın umurunda bile değildi ve beni taşımaya devam etti. Biraz yürüdükten sonra adam durdu ve kapının açılma sesi duyuldu kapıdan içeri girdik ve kapı kapandı. Adam daha sonra beni yere indirdi.

- Hapse gireceksin! Bu bir adam kaçırma! Dedim pes etmeden.

- Kapa çeneni fahişe! Dedi Şişman, kır saçlı bir adam. Bana doğru geldi ve boğazımdan yakaladı. Beni oyuncak bebek gibi sallamaya başladı.

- Bırak gideyim! Diye bağırmaya başladım. Şişman adam daha çok sinirlendi ve parmaklarını sıkıp beni boğmaya başladı. Kurtulmaya ve nefes almaya çalışıyordum ama beni bırakmıyordu. Sadece gözlerimin içine bakarak benim acı çekmemden daha çok zevk alıyormuş gibi daha çok sıkıyordu boğazımı. Ama bir anda aklına bir şey gelmiş beni bıraktı. Yere düştüm ve deli gibi öksürmeye başladım. Bir yandan öksürüp bir yandan deli gibi nefes almaya çalışıyordum.

-Şeytan ne derse onu yapacaksın. Aksi takdirde... Deyip önümde çömeldi. Cebinden bir çakı çıkarıp yüzümde gezdiremeye başladı –Aksi takdirde bu güzelim yüzünde sanatımı konuştururum ve seni annen bile tanıyamaz. Dedi.

Dreame-Editor's pick

Mucize (+18) Tamamlandı

eye
84.5K

Canavarla Aynı Kafeste

eye
2.6K

AŞKIN SEN HALİ

eye
14.7K

KALP HIRSIZI (Hırsız Serisi-2)

eye
3.4K

EVLENMENE BAK !

eye
12.3K

Töre Var Dediler +18 Türkçe

eye
27.7K