4

933 Words
Sevgili okurlar,  Gece bir MELEZ yani yarı insan yarı vampir. Olivya gibi hemen iyileşemez anlıycağınız, çoğu kişi bunu sorduğu için açıklama gereği duyduk..... Keyifli okumalar... Gözlerimi açtığımda bembeyaz bir odadaydım noluyo lan? Öldüm de Cenete mi geldim acaba? Yanıma baktığımda annem vardı. Demek ölmedim, demek ki hastanedey- Ne hastane mi? Neler oluyor... Bir an yerimden zıpladım ama kalbimin üst tarafı çok acıdı. Bağırasım vardı ama hemen sustum. "En sonunda uyandın!" dedi annem yanıma gelirken. "Ne oldu anne bana?" "Okulda biri seni vurmuş. İyi ki kalbine gelmemiş kurşun. Kızım sen nasıl bu kadar sorumsuz olabiliyorsun? Ya kalbine gelseydi. Ölürdün! Dikkat etmen lazım, Sen yarı insansın. Sana bir şey olsa ben ne yaparım?" Diye sesini yükseltdi. "Tamam anne sakin ol ben iyiyim. Bir şey olmadı." "Ya kalbime indi off. Kurşunu çıkardım, sana kan verdim. Vurulduğun yer acıycak bir süre. Çok yavaş iyileşiyorsun..." "Ha iyi. Beni kim vurdu anne? Söyle mahvetcem o şahısı!" "Bende bilmiyorum. Bilsem kimseye bırakmam kendim hallederim işini ama kaçmış piç! " "Onu bir elime geçireyim var ya doğduğuna pişman edicem ya. Nasıl kıyar benim gibi kıza?!?" "Tamam sakin ol. Sesini dışardakiler duymasın. Sen yaralıymış gibi davran. Dışarda sınıf arkadaşların korumalar falan var. " "Tamam anne. Ama okula gitmiycem bir süre ya. Lütfen gitmiyim?!" "Tamam gitme deli. Uyu şimdi!" "Tamam uyiycam anne. Uyandırmayın beni, acayip uykum geldi." Alnımdan öpüp dışarı çıktı. Kızlarla konuşuyordu dışarıda. Acaba Savaş ne yapıyor? Benim için üzülmüş müdür? Beni umursuyor mu acaba? Keşke bu sabah Gece'ye iyi davransaydım diyor mudur? Ah meraktan çatlıycam. Ayrıca beni kim vurdu lan. Allah belasını versin onun! Sosyal hesapları çalınsın, bir daha internete giremesin, telefonu kırılsın inşallah. Ay böyle beddua mı olur? Elleri kırılsın onun. O silahla bir gün yalnışlıkla kendini vursun gebersin. Nasıl kıyar bana. Ben kıyılacak kız mıyım. Ben sadece nikah kıyılacak kızım. Sıkıyorsa gel benimle nikah kıy sen. Ama sıkmıyor ki o yüzden bana kıyıyor, geber en yakın zamanda. Hayır geberme seni bi güzel benzetmek istiyorum. Sonra da resmini çekip instagrama koycam. Altına da vurur yüze ifadesi aptalların bir tanesi yazcam. Ah hala sinirliyim. Daha neler neler yapcam ona. Ama önce bir bulayım onu. Sinirimi çıkarana kadar dövcem. Kimse alamaz benim elimden onu. Kafasındaki saçlarını tek tek yolcam. Ama bunları Savaş görmese iyi. Valla güzel saçları var sanır ki sinirlenirsem ona da aynısını yaparım, kaçar hemen... Tamam sakinim. Uyuycam ben... *****  Uyandığımda yine annem yanımdaydı. "Anne hadi artık eve gidelim. Sıkıldım bu hastaneden" dedim mızmızlanarak. Evde olursam Savaş'ı daha rahat görebilirim. Nasıl olduğunu görmek istiyorum. Acaba beni merak ediyor mudur? Ediyordur kesin. "Tamam ben çıkış işlemlerini yapayım hemen!" diyip odamdan çıktı annem. Ah en sonunda. Geliyorum Savaş. Seninle aşk savaşı çıkarcam ben. Daha ne günlerimiz olucak bitanem.  Annem geldiğinde bende ayağa kalktım. Kurşunun yeri cidden acıtıyordu. Annemle birlikte hastaneden çıktık. Bir kaç tane de koruma vardı. Acaba babam ve Savaş nerde? İkimizde arka koltuğa oturduk. Araba giderken konuşmaya başladım. "Anne babam ve Savaş nerede?" dedim sakin bir sesle. Bana bakıp "Ay ben onlara söylemeyi unuttum. Onlar sabah acil yurt dışına çıktılar. Senin yaralandığından haberleri yok. Yarın gelicekler. Şimdi söyleyip de endişelendirmeyim onları!" derken gözlerim dolmuşdu. Artık ağlıyordum.  "Ne oldu kızım? Bir yerin mi ağrıyor?" "Evet azcık acıyor!" dedim kalbim acıyordu ama. Ben burada yaralanayım sevdiğim adam yurt dışında. Benim yaralanmamdan bile haberi yok. Benim için endişelenmiyorda. Ühüüüü. Kim bilir yanında ne kadar kız var. Ühüü. Ne bahtsız kızım ben. Ben bu hallere düşücek kadar ne günah işledim. Çok da iyi kızım dimi ama. Masumum ben. Ayrıca şeker ve güzelim. Ay bu ruh değişiklikleri ne be. Bir anda neşem yerine geldi. Zaten hep öyle bi gidiyor bir geliyor. Bozuk radyo gibi.  Araba durduğunda eve girdim. Çoçuklara Merve abla bakıyordu. Hemen de "Annişi geydii!" diye koşarak anneme sarıldılar. Bana sarılmak yok mu ya? Bende sarılmak istiyorum. Sarılın bana, Merve abla annemle konuştuktan sonra gitti hemen. Can yanıma gelip "Apya kan kokuyoysun." dedi. Cidden mi? Bunlar beni yerler şimdi. "Kızım hadi git banyo yap. Şu iki kurtcuk senin kanını içmeye hazırlanıyorlar galiba. " dedi. Hemen de yukarı koştum. Kardeşimde olsa bekliyorum o bücürlerden. Banyo yaptıktan sonra yatağıma uzandım. Yatağım güzel yatağım. Seviyorum seni. Beni kucaklayan her koşulda kabul eden sensin, yarın sevgililer günü. Sana çiçekli böcekli çarşaflar alıcam.  Nee?.. Sevgi.....sevgili....sevgililer günü yarın. Bir yılımı daha sevgilisiz geçircem. Savaş yarın gelicek, yarın onunla birlikte vakit geçirirsem belki gelecek yıl sevgili olarak geçirebiliriz. Yok o yılbaşına aitti. Karıştırdım bende. Gözlerimi kapatıp uyudum. *-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-* "Sevgilim bu çiçekler sana." diyen Savaş'a baktım. Yüzümde aptal bir sırıtma yer aldı. "Sevgililer günümüz kutlu olsun !" diye de ekledi. Gülümsüyordu, çiçekleri aldım hemen. Bana yaklaştı. Evet yaklaşdı, öpücek galiba. Gözlerimi kapatayım hemen. Ee bu neden öpmüyor?  Bi anda alarmın sesiyle uyandım. Ben nasıl unuttum alarmı kapatmayı. Ne aptalım ben ya. Ne güzel öpecektim onu.  Acaba bu rüya bana bir işaret mi? Belki de bugün öyle olabilir. Vay be. Kalk hazırlan kızım hemen. Hızla ayağa kalkıp hazırlandım. Saçlarımı toplayıp aşağı indim.  Aşağıda annem kahvaltı hazırlıyordu. "Günaydın anne babamlar gelmedi mi daha?" dedim. Bana bakmadan "Günaydın küçük vampircik, daha gelmediler." dedi. Off neredeler ya? Neden gelmediler? Çok merak ettim şimdi. Salonda volta atarken, kapının zil sesi geldi. Ah geldiler en sonunda. Koşarak kapıya gittim. Kapıyı açınca bir çift göğüsle göz göze geldim. Yok artık! Bu kim lan, uzun boylu, büyük göğüslü, kumral bir hatun. Çok güzel vücudu var be. Ama bu kim ki? "Pardon kimsiniz?" dedim kendimi toplayıp. Bana gülümseyerek. "Savaş'ın burada yaşadığını öğrendim. Evde mi?" dedi. Savaş ne alaka ya? Ne alaka? Bu kadın + Savaş = .... Ne oluyor ya. Tamam sakinim. Sor kızım kim olduğunu. Çocuğun günahını alma. "Şu an yurt dışındalar. Siz  Savaş'ın neyi oluyorsunuz acaba?" dedim merakla. Gözlerinin önüne düşen saçı, kulağının arkasına attı ve "Sevgilisiyim canım!" dedi....
Free reading for new users
Scan code to download app
Facebookexpand_more
  • author-avatar
    Writer
  • chap_listContents
  • likeADD